Kategoriler
KANSER MOLEKÜLER BİYOLOJİSİ

KANSER MOLEKÜLER BİYOLOJİSİ

0 yorum0 yorum
Liste Fiyatı 150 TL
135,00TL
% 10
Marka: Kısayol Yayınları
Yazar Prof.Dr Yusuf Baran  
Sayfa Sayısı 582
Boyutu 19.00 x 27.00 cm
Ürün Kodu: 9786052329306
Miktar:

Bu kitap Kanser Moleküler Biyolojisi alanında uluslararası alanda farklı kitaplar mevcut olmasına ve ülkemizde kanserin tanısı, takibi, tahmini ve tedavisine yönelik önemli bilimsel çalışmalar yürütülmesine, bu alanlarda önemli alt yapı ve insan kaynaklarımızın bulunmasına ve uluslararası literatüre önemli katkılar sağlanmasına rağmen Türkçe bir kaynak kitabın bulunmamasını büyük bir eksiklik olarak fark ettik.

Bu tespit elinizdeki kitabımızın hazırlanmasının motivasyon kaynağı oldu. Kanser Moleküler Biyolojisi kitabımızın içeriğini, bu alandaki tüm uluslararası kitapları detaylı bir şekilde inceleyerek ve en güncel bilgilerle donatarak zenginleştirdik. Bu kapsamda kitabımızı, alanında saygın bilim insanları ile birlikte güncel bilimsel temellere dayanan 40 bölüm olarak hazırladık. 

 

 

Kitabımızın, kanserin moleküler biyolojisi ile ilgili konuları merak eden, sorgulayan, okuyan ve araştıran bilim insanları, lisans ve lisansüstü eğitim gören öğrenciler ve toplumum tüm kesimleri için bir başucu kitabı olmasını diliyoruz. Kitabın baskısından hemen sonra gösterilen ilgi bizi ayrıca memnun etmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen I. Temel Onkoloji Sempozyumunda en iyi bilimsel çalışmaya ödül olarak verilmiştir. 

 

Yorum Yap

Adınız:

Yorumunuz:

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

Her Hakkı Saklıdır © Flu Medya / E-Ticaret Sistemleri